SPG176-56
DigiKey raktári szám
2223-SPG176-56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPG176-56
Leírás
TEG, 8.8 V / 2 A OUTPUT, 56 X 56
Részletes leírás
TEG (hőelektromos generátor) 17,6W / 27°C 2 A 300°C
EDA / CAD modellek
SPG176-56 modellek
Kategória
Magasság
4,50mm
Max. áram
2 A
Max. feszültség
8.8 V
Ellenállás
4.4 Ohms
Méretek
Négyzet - 56.00mm H. x 56.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
300°C
Qmax / Th
17,6W / 27°C