SPG216-56
DigiKey raktári szám
2223-SPG216-56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPG216-56
Leírás
TEG, 7.2 V / 3 A OUTPUT, 56 X 56
Részletes leírás
TEG (hőelektromos generátor) 21,6W / 27°C 3 A 300°C
EDA / CAD modellek
SPG216-56 modellek
Kategória
Magasság
4,50mm
Max. áram
3 A
Max. feszültség
7.2 V
Ellenállás
2.4 Ohms
Méretek
Négyzet - 56.00mm H. x 56.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
300°C
Qmax / Th
21,6W / 27°C