SPG075-40
DigiKey raktári szám
2223-SPG075-40-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPG075-40
Leírás
TEG, 6.7 V / 1.12 A OUTPUT, 40 X
Részletes leírás
TEG (hőelektromos generátor) 7,5W / 27°C 1.12 A 300°C
EDA / CAD modellek
SPG075-40 modellek
Kategória
Magasság
3,85mm
Max. áram
1.12 A
Max. feszültség
6.7 V
Ellenállás
5.7 Ohms
Méretek
Négyzet - 40.00mm H. x 40.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
300°C
Qmax / Th
7,5W / 27°C