SPG145-56
DigiKey raktári szám
2223-SPG145-56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPG145-56
Leírás
TEG, 5 V / 2.9 A OUTPUT, 56 X 56
Részletes leírás
TEG (hőelektromos generátor) 14,5W / 27°C 2.9 A 300°C
EDA / CAD modellek
SPG145-56 modellek
Kategória
Magasság
5,55mm
Max. áram
2.9 A
Max. feszültség
5 V
Ellenállás
1.67 Ohms
Méretek
Négyzet - 56.00mm H. x 56.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
300°C
Qmax / Th
14,5W / 27°C