35SEV10M5X5.5 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rubycon
Raktáron: 2 509
Adatlap
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 3 337
Adatlap
Direct
Cornell Dubilier Knowles
KEMET
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Nichicon
Raktáron: 423
Nichicon
Raktáron: 637
Upgrade
Cornell Dubilier Knowles
KEMET
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
35SEV10M5X5.5
DigiKey raktári szám
1189-35SEV10M5X5.5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1189-35SEV10M5X5.5CT-ND - Vágott szalag (CT)
1189-35SEV10M5X5.5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
35SEV10M5X5.5
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
35SEV10M5X5.5 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
30 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Elavult
Búgóáram (magas frekvencián)
45 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C