AVS106M35C12T-F
DigiKey raktári szám
338-AVS106M35C12T-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
338-AVS106M35C12T-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
338-AVS106M35C12T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVS106M35C12T-F
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 19,9ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
30 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
51 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)
Névleges feszültség
35 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
19,9ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C