EDK106M035S9DAA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
Rubycon
Rubycon
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EDK106M035S9DAA
DigiKey raktári szám
EDK106M035S9DAA-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDK106M035S9DAA
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
EDK106M035S9DAA modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
30 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
37.5 mA @ 10 kHz
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,222" (5,65mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C