UUL1V100MCL1GS nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Nichicon
Raktáron: 3 942
Adatlap
Similar
Nichicon
Raktáron: 911
Adatlap
Direct
Würth Elektronik
Raktáron: 24 303
Direct
Chemi-Con
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Raktáron: 977
Raktáron: 707
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.