25SEV10M4X5.5 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Rubycon
Raktáron: 15 500
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Nichicon
Nichicon
Raktáron: 967
Upgrade
KEMET
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
Raktáron: 2
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C