EEE-HBE100UAR
DigiKey raktári szám
PCE4789TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PCE4789CT-ND - Vágott szalag (CT)
PCE4789DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEE-HBE100UAR
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEE-HBE100UAR modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
28 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
47.6 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,228" (5,80mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C