UUD1E100MCL1GS
DigiKey raktári szám
493-2268-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-2268-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-2268-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UUD1E100MCL1GS
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UUD1E100MCL1GS modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
40 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
80 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
1.8 Ohms
Kapacitás
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C