UWR1E100MCL1GB
DigiKey raktári szám
493-17501-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-17501-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-17501-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UWR1E100MCL1GB
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UWR1E100MCL1GB modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
27 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
40.5 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Méretek
0,157" átmérő (4,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,169" H. x 0,169" Sz. (4,30mm x 4,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C