CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
CL-SB-12A-11T
DigiKey raktári szám
563-1316-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
563-1316-1-ND - Vágott szalag (CT)
563-1316-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL-SB-12A-11T
Leírás
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tolókapcsoló SPDT Felületszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL-SB-12A-11T modellek
Kategória
Működtető elem hossza
2,00mm
Gyártó
Nidec Components
Érintkező anyaga
vörösréz
Sorozat
Érintkező bevonata
ezüst
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
J-kivezetés
Áramkör
SPDT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapcsolási mód
Nem rövidre záró (BBM)
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Kapcsolási mód
BE-BE
Működtetési hossz
2,00mm
Névleges áram (Amper)
200mA (DC)
Elektromos élettartam
10,000 ciklus
Névleges DC feszültség
12 V