RT9193-33GB | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RT9193-33GB |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | RT9193-33GB modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 130 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Hamarosan már nem vásárolható | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás SOT-23-5 |
Dropout feszültség (max.) 0,3V / 300mA | Alap típusszám |