MIC5323-3.3YD5-TR
DigiKey raktári szám
576-4196-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-4196-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-4196-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5323-3.3YD5-TR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA TSOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MIC5323-3.3YD5-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,17V / 300mA