MIC5265-3.3YD5-TR
DigiKey raktári szám
576-2835-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-2835-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-2835-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5265-3.3YD5-TR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5265-3.3YD5-TR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
150 µA
Digi-Reel®
PSRR
64dB ~ 62dB (1kHz ~ 100Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 150mA