MIC5305-3.3YD5-TR
DigiKey raktári szám
576-1298-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
576-1298-1-ND - Vágott szalag (CT)
576-1298-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5305-3.3YD5-TR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5305-3.3YD5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
150 µA
PSRR
85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,85V / 150mA