07100-SP072
DigiKey raktári szám
CR363-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
07100-SP072
Leírás
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor tápkábel Dugaszolóaljzat ventilátorcsatlakozóhoz 180°, Egyenes 72,0" (1,83m) NEMA 1-15 dugó
Kategória
Áramvezetők száma
2
Gyártó
Qualtek
Vezeték típusa
SPT-1
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret
18AWG
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
cUL, UL
Kialakítás
Anya dugaszolóaljzat - apa dugó
Névleges feszültség
125 V
1. csatlakozó
Dugaszolóaljzat ventilátorcsatlakozóhoz 180°, Egyenes
Névleges áram (Amper)
10 A
2. csatlakozó
NEMA 1-15 dugó
Üzemi hőmérséklet
105°C
Hossz
72,0" (1,83m)