FAA1-12025NBMT31
FAA1-12025NBMT31
FAA1-12025NBMT31
DigiKey raktári szám
Q586-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FAA1-12025NBMT31
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 71,0CFM (1,99m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
44.1dB(A)
Gyártó
Qualtek
Teljesítmény (Watt)
20,70W
Sorozat
RPM
2300 ford./perc
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,749font (339,74g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,180A