FDA2-17238NBHT4F
DigiKey raktári szám
Q856-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDA2-17238NBHT4F
Leírás
FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 151mm M. Golyó 240,0CFM (6,72m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
59.0dB(A)
Gyártó
Qualtek
Teljesítmény (Watt)
25,00W
Sorozat
RPM
3100ford./perc
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 151mm M.
Tömeg
1,8font (816,5g)
Szélesség
38,50mm
Névleges áram (Amper)
0,210A
Légáramlás
240,0CFM (6,72m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,571inH2O (142,2Pa)
Lapát anyaga
Acél
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
50000 óra / 25°C