FDA2-17251QBKT3F
DigiKey raktári szám
Q865-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FDA2-17251QBKT3F
Leírás
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 151mm M. Golyó 275,0CFM (7,70m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Zaj
60.0dB(A)
Teljesítmény (Watt)
27,00W
Sorozat
RPM
3300ford./perc
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 151mm M.
Tömeg
1,9font (861,8g)
Szélesség
51,00mm
Névleges áram (Amper)
0,120A
Légáramlás
275,0CFM (7,70m³/perc)
Statikus nyomás
0,768inH2O (191,3Pa)
Lapát anyaga
műanyag
Élettartam / hőmérséklet
50000 óra / 25°C