AR01232MS-SC12-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01232MS-SC12-WP-R
DigiKey raktári szám
668-1619-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AR01232MS-SC12-WP-R
Leírás
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 116DB
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 Ohms vevő Hangszóró 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AR01232MS-SC12-WP-R modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
20 mW
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Max. teljesítmény
30 mW
Sorozat
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Csomagolás
Tálca
Forma
négyszögletes
Alkatrész státusza
Aktív
Tölcsér anyaga
Poliimid (PI)
Technológia
mágneses
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Típus
vevő
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Frekvenciatartomány
300 Hz ~ 7 kHz
Végződtetés
Rugós típusú
Saját rezonanciafrekvencia
450Hz
Méretek
0,472" H. x 0,236" Sz. (12,00mm x 6,00mm)
Impedancia
32 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)