AS01208MS-SP12-WP-R
DigiKey raktári szám
668-AS01208MS-SP12-WP-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AS01208MS-SP12-WP-R
Leírás
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Részletes leírás
8 Ohms vevő Hangszóró 300 mW 850 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
EDA / CAD modellek
AS01208MS-SP12-WP-R modellek
Névleges teljesítmény
300 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
500 mW
Frekvenciatartomány
850 Hz ~ 20 kHz
Saját rezonanciafrekvencia
1,3kHz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
8 Ohms
Méretek
0,472" H. x 0,217" Sz. (12,00mm x 5,50mm)
Hatásfok (dBA)
88,00
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Hatásfok (mért)
100mm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C