AR01532MS-SC15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AR01532MS-SC15-WP-R
DigiKey raktári szám
668-1620-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AR01532MS-SC15-WP-R
Leírás
SPEAKR 32OHM 20MW TOP PORT 108DB
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 Ohms vevő Hangszóró 20 mW 300 Hz ~ 7 kHz fent négyszögletes
EDA / CAD modellek
AR01532MS-SC15-WP-R modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Érzékenység
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Névleges teljesítmény
20 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
30 mW
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyszögletes
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poliimid (PI)
Típus
vevő
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
300 Hz ~ 7 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
400Hz
Méretek
0,591" H. x 0,236" Sz. (15,00mm x 6,00mm)
Impedancia
32 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)