AS01208MS-SC12-WP-R
DigiKey raktári szám
668-AS01208MS-SC12-WP-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AS01208MS-SC12-WP-R
Leírás
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PT 87.5DB
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms vevő Hangszóró 300 mW 800 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AS01208MS-SC12-WP-R modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Érzékenység
Gyártó
PUI Audio, Inc.
Névleges teljesítmény
300 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
500 mW
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
négyszögletes
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET)
Típus
vevő
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
800 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
1,3kHz
Végződtetés
Rugós típusú
Impedancia
8 Ohms
Méretek
0,472" H. x 0,217" Sz. (12,00mm x 5,50mm)
Hatásfok (dBA)
87,50
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Hatásfok (mért)
100mm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C