HPD-40N16PET00-32
DigiKey raktári szám
HPD-40N16PET00-32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HPD-40N16PET00-32
Leírás
SPEAKR 32.9OHM 10MW TOP 89.6DB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.9 Ohms Teljes hatótávolság Hangszóró 10 mW 20 Hz ~ 20 kHz fent Kerek
Kategória
Hatásfok (mért)
1W/1M
Gyártó
Peerless by Tymphany
Hatásfok (módszer)
Half Space Sensitivity
Sorozat
Névleges teljesítmény
10 mW
Csomagolás
Ömlesztve
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Alkatrész státusza
Aktív
Forma
Kerek
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET)
Típus
Teljes hatótávolság
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
20 Hz ~ 20 kHz
Végződtetés
vezetékek
Saját rezonanciafrekvencia
81,8Hz
Méretek
1,575" átmérő (40,00mm)
Impedancia
32.9 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)