OWR-3050T-32A
DigiKey raktári szám
3949-OWR-3050T-32A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWR-3050T-32A
Leírás
SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 96DB
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 Ohms Fejhallgató vezérlő Hangszóró 0 Hz ~ 140 Hz Kerek
Kategória
Hatásfok (dBA)
96,00
Hatásfok (mért)
10mW/10mm
Csomagolás
Tálca
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Max. teljesítmény
30 mW
Típus
Fejhallgató vezérlő
Forma
Kerek
Frekvenciatartomány
0 Hz ~ 140 Hz
Méretek
1,209" átmérő (30,70mm)
Impedancia
32 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,232" (5,90mm)