OWR-3507T-36A
DigiKey raktári szám
3949-OWR-3507T-36A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWR-3507T-36A
Leírás
SPEAKER 36OHM 10MW TOP PT 97.4DB
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36 Ohms Fejhallgató vezérlő Hangszóró 10 mW 20 Hz ~ 20 kHz fent Kerek
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OWR-3507T-36A modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
10 mW
Max. teljesítmény
20 mW
Csomagolás
Tálca
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Forma
Kerek
Technológia
mágneses
Tölcsér anyaga
műanyag
Típus
Fejhallgató vezérlő
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Frekvenciatartomány
20 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
72Hz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Impedancia
36 Ohms
Méretek
1,378" átmérő (35,00mm)
Hatásfok (dBA)
97,40
Max. magasság (beültetve)
0,308" (7,82mm)
Hatásfok (mért)
10mW/10mm
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 60°C