SJ1-43502PM
SJ1-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ1-43502PM
DigiKey raktári szám
CP-SJ1-43502PM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SJ1-43502PM
Leírás
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefonaljzat Sztereo (4 vezetékes, TRRS) csatlakozó Forrszem(ek)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SJ1-43502PM modellek
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Tulajdonságok
rögzítőelemek
Csomagolás
Tasak
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
12VDC
Csatlakozó típusa
Telefonaljzat
Névleges áram (Amper)
1 A
Típus
anya
Dugaszolási hossz / mélység
0,551" (14,00mm)
Jelvezetékek
Sztereo (4 vezetékes, TRRS)
Érintkezőanyag bevonata
ón
Szabványos csatlakozási átmérő
Ház anyaga
sárgaréz
Tényleges átmérő
0,142" (3,60mm)