ERJ-S08J270V megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 33 990
Adatlap
Similar
Panasonic Industry
Raktáron: 21 416
Adatlap
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
27 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-S08J270V
DigiKey raktári szám
ERJ-S08J270V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-S08J270V
Leírás
RES 27 OHM 5% 1/4W 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ERJ-S08J270V modellek
Kategória
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)