ERJ-T08J270V megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Panasonic Industry
Raktáron: 21 416
Adatlap
Upgrade
Vishay Dale
Raktáron: 2 990
Adatlap
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
27 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERJ-T08J270V
DigiKey raktári szám
ERJ-T08J270V-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-T08J270V
Leírás
RES SMD 27 OHM 5% 1/3W 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ERJ-T08J270V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200, impulzustűrő
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)