ERJ-P08J270V
DigiKey raktári szám
P27ALTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P27ALCT-ND - Vágott szalag (CT)
P27ALDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-P08J270V
Leírás
RES SMD 27 OHM 5% 2/3W 1206
Részletes leírás
27 Ohms ±5% 0,667W, 2/3W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200, impulzustűrő Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-P08J270V modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)