ERJ-8GEYJ270V
DigiKey raktári szám
P27ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P27ECT-ND - Vágott szalag (CT)
P27EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERJ-8GEYJ270V
Leírás
RES SMD 27 OHM 5% 1/4W 1206
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
EDA / CAD modellek
ERJ-8GEYJ270V modellek
Kategória
Tulajdonságok
autóipar AEC-Q200
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)