EEH-ZA1J560V nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Panasonic Industry
Raktáron: 2 079
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 953
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Nichicon
Raktáron: 4
Chemi-Con
Raktáron: 500
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 426
Cornell Dubilier Knowles
56 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 10000 óra / 105°C