HHXD630GRA560MJA0G
DigiKey raktári szám
565-HHXD630GRA560MJA0GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXD630GRA560MJA0GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXD630GRA560MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXD630GRA560MJA0G
Leírás
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
240 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.4 A @ 100 kHz
Kapacitás
56 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
63 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C