HZA566M063G24VT-F nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 426
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 953
Adatlap
Rubycon
Raktáron: 0
Panasonic Industry
Raktáron: 2 079
Panasonic Industry
Nichicon
Raktáron: 4
Chemi-Con
Raktáron: 500
56 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 10000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.