63CEV56M10X10.5 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 63CEV56M10X10.5 |
Leírás | CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 63V SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 22 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 56 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 10000 óra / 105°C |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |
Gyártó Rubycon | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Felhasználás autóipar |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (alacsony frekvencián) 270 mA @ 100 Hz |
Alkatrész státusza Aktív | Búgóáram (magas frekvencián) 1.8 A @ 100 kHz |
Típus Hibrid | Méretek 0,394" átmérő (10,00mm) |
Kapacitás 56 µF | Max. magasság (beültetve) 0,413" (10,50mm) |
Tűrés ±20% | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm) |
Névleges feszültség 63 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 30mohm | Tokozás Radiális, Henger - SMD |
Élettartam / hőmérséklet 10000 óra / 105°C |