35SVPK22M
DigiKey raktári szám
P122124TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P122124CT-ND - Vágott szalag (CT)
P122124DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
35SVPK22M
Leírás
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
42 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 35mohm 1000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
35SVPK22M modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
41 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
820 mA @ 100 kHz
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Kapacitás
22 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 125°C