A768KE227M1DLAE029
DigiKey raktári szám
399-A768KE227M1DLAE029TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A768KE227M1DLAE029CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A768KE227M1DLAE029DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A768KE227M1DLAE029
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 20V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 29mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A768KE227M1DLAE029 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
80 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.6 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Kapacitás
220 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
20 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
29mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C