35PZS270M10X9
DigiKey raktári szám
1189-35PZS270M10X9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35PZS270M10X9
Leírás
CAP ALUM HYBRID 270UF 20% 35V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
270 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 20mohm 3000 óra / 135°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 135°C
Gyártó
Rubycon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
300 mA @ 100 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
3 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
270 µF
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Élettartam / hőmérséklet
3000 óra / 135°C