A768EB476M1VLAE042
DigiKey raktári szám
399-A768EB476M1VLAE042TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A768EB476M1VLAE042CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A768EB476M1VLAE042DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A768EB476M1VLAE042
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 42mohm 2000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
A768EB476M1VLAE042 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
58.75 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
1.175 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Kapacitás
47 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
42mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C