C45-6DC-24
DigiKey raktári szám
1053-C45-6DC-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C45-6DC-24
Leírás
FAN CORD 45DEG 6POS 24"
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor tápkábel Dugaszolóaljzat ventilátorcsatlakozóhoz 45° (6) 24,0" (609,6mm) Nyitott vezetékek
Kategória
Hossz
24,0" (609,6mm)