OA254AN-11-1TBXC
DigiKey raktári szám
1053-1059-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA254AN-11-1TBXC
Leírás
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115VAC Kerek - 254mm átmérő Golyó 850,0CFM (23,80m³/perc) 2 csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OA254AN-11-1TBXC modellek
Kategória
Zaj
69.0dB
Gyártó
Orion Fans
Teljesítmény (Watt)
75,0W
Sorozat
RPM
2700 ford./perc
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UR
Méretek
Kerek - 254mm átmérő
Tömeg
5,4font (2,4kg)
Szélesség
89,00mm
Feszültségtartomány
80 ~ 130VAC
Légáramlás
850,0CFM (23,80m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,780inH2O (194,3Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C