OD1238-24HTB
DigiKey raktári szám
1053-1159-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OD1238-24HTB
Leírás
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 105,0CFM (2,94m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OD1238-24HTB modellek
Kategória
Zaj
43.0dB
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
7 W
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
2 csatlakozó
Üzemi hőmérséklet
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Névleges áram (Amper)
0,320A
Szélesség
38,50mm
Keret anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Üvegszálas megerősítés
Légáramlás
105,0CFM (2,94m³/perc)
Lapát anyaga
Statikus nyomás
0,240inH2O (59,8Pa)
Élettartam / hőmérséklet
65000 óra / 45°C