OA172SAP-22-1TBXC
DigiKey raktári szám
1053-1042-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA172SAP-22-1TBXC
Leírás
FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 300,0CFM (8,40m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OA172SAP-22-1TBXC modellek
Kategória
Zaj
61.0dB
Teljesítmény (Watt)
50,0W
Sorozat
RPM
3300ford./perc
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Tömeg
2,2font (997,9g)
Szélesség
51,00mm
Feszültségtartomány
200 ~ 240VAC
Légáramlás
300,0CFM (8,40m³/perc)
Statikus nyomás
0,780inH2O (194,3Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C