C45-2DC-72P
DigiKey raktári szám
1053-1337-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C45-2DC-72P
Leírás
FAN CORD 45DEG 2POS 72" AC PLUG
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor tápkábel Dugaszolóaljzat ventilátorcsatlakozóhoz 45° (2) 72,0" (1,83m) NEMA 1-15 dugó
Kategória
Hossz
72,0" (1,83m)