OA172SAPL-22-1TB
DigiKey raktári szám
1053-1047-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OA172SAPL-22-1TB
Leírás
FAN AXIAL 172X38.5MM 230VAC TERM
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 228,0CFM (6,38m³/perc) 2 csatlakozó
EDA / CAD modellek
OA172SAPL-22-1TB modellek
Kategória
Zaj
58.0dB
Teljesítmény (Watt)
28,00W
Sorozat
RPM
3400ford./perc
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Névleges feszültség
230VAC
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Tömeg
1,6font (725,7g)
Szélesség
38,50mm
Feszültségtartomány
160 ~ 260VAC
Légáramlás
228,0CFM (6,38m³/perc)
Statikus nyomás
0,870 in H2O (216,7Pa)
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 40°C