3223W-1-104
DigiKey raktári szám
3223W-1-104-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3223W-1-104
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3223W-1-104 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás
100 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,125" előlap (3,90mm x 3,18mm)
Tűrés
±20%