3223W-1-104E
DigiKey raktári szám
3223W-1-104ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3223W-1-104ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3223W-1-104EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3223W-1-104E
Leírás
TRIMMER 100K OHM 0.125W J LEAD
Részletes leírás
100 kOhms 0,125W, 1/8W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
3223W-1-104E modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
100 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,125W, 1/8W
Méretek
Négyszögletes - 0,154" x 0,125" előlap (3,90mm x 3,18mm)
Tűrés
±20%