CT-94EW503
DigiKey raktári szám
563-CT-94EW503-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-94EW503
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 18.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
CT-94EW503 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,189" előlap (9,60mm x 4,80mm)
Tűrés
±10%